Dne 08.12.2018 se v prostorách společnosti TYRKYS – škola cestovního ruchu na Praze 2 konala další akce, kterou naše společnost pořádala. Byl to praktický kurz pro detoxikační poradce – začátečníky ! 

Každý začínající detoxikační poradce si nejdříve musí být jist vlastním měřením. Věnovala se vám zkušená poradkyně Monika Šteflová. Ukazovala jak pracovat s detoxikačními produkty MARION v duchu řízené kontrolované detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše. Měli jste možnost zkoušet si měřit různé vzorky potravin, koření, bylinek, abyste získali praktické znalosti a  pochopili jak měřit. Proběhlo seznámení jak připravit svou poradnu tak, abyste měli veškeré dokumenty v pořádku dle platných zákonů. 

Lektorka Monika Šteflová (místopředsedkyně Asociace) vysvětluje jak pracovat s kufříky a přístrojem. Je to zkušená poradkyně.

Účastní praktického kurzu se učí měřit s přístroji. Někteří nemají zkušenosti s přístroji, jsou to většinou účastníci rekvalifikačního kurzu .

Děkujeme všem účastníkům za přízeň. I v budoucnu plánujeme další zajímavé akce, abyste mohli své vědomosti a zručnosti rozšiřovat.

Doporučujeme též účastnit se akcí firmy Marion (odkazy na našem webu nebo na marion-jj.cz/aktuality).