Dne 08.12.2018 se v prostorách společnosti TYRKYS – škola cestovního ruchu na Praze 2, konala další akce, kterou naše společnost pořádala. Byl to praktický kurz pro detoxikační poradce – začátečníky ! 

Každý začínající detoxikační poradce si nejdříve musí být jist vlastním měřením. Věnovala se vám zkušená poradkyně Monika Šteflová. Ukazovala jak pracovat s detoxikačními produkty MARION a pracovat v duchu řízené kontrolované detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše. Měli jste možnost zkoušet si měřit různé vzorky potravin, koření, bylinek, aby jste získali praktické znalosti a  pochopili jak měřit. Proběhlo seznámení jak připravit svou poradnu tak, aby jste měli veškeré dokumenty v pořádku a to v duchu platných zákonů. 

 

Lektorka Monika Šteflová (místopředsedkyně Asociace) vysvětluje jak pracovat s kufříky a přístrojem. Je to zkušená poradkyně.

 

 

 

 

Účastní praktického kurzu se učí měřit s přístroji. Někteří nemají zkušenosti s přístroji, jsou to většinou účastníci rekvalifikačního kurzu .

 

 

 

 

 

 

Děkujeme všem účastníkům za přízeň a i v budoucnu budeme pro vás plánovat další zajímavé akce, aby jste mohli své vědomosti a zručnosti rozšiřovat. 

Doporučujeme též účastnit se akcí firmy Marion (odkazy na našem webe nebo na marion-jj.cz/aktuality).