Asociace terapeutů a detoxikačních poradců má ve svém programu mimo jiné i pořádání přednášek, kam si zve zajímavé hosty z řad odborníků na zdraví, zdravou výživu apod.
V sobotu 7. dubna 2018 proběhla v již známých prostorách pražského Divadla U Valšů přednáška MUDr. Vlaďky Fullerové, na téma: Nemoci ORL (Otolaryngologie).


Předsedkyně Asociace terapeutů a detoxikačních poradců Denisa Pitnerová moc dobře věděla, proč zvolila právě tohoto hosta, poněvaž nemoci Orl jsou docela časté a vědet jak zasáhnout z pohledu celostní medicíny je důležité.

MUDr. Fullerová nám podávala i zajímavé informace k jednotlivým nemocem a možnosti homeopatické léčby.
Přednáška byla pro všechny přítomné velmi přínosná. Každý účastník obdržel do emailu prezentaci od MUDr. Fullerové a také skripta pro další rozvoj. Nejbližší akce požádaná asociací ATaDEP bude v červnu „výjezdové zasedání“.


Všichni se zaujetím poslouchají 🙂


Paní doktorka byla na přednášku opravdu velmi pečlivě připravená. A také velmi ochotně odpovídala na dotazy.

Věděli jste například, že:
– Pod tlakem nepříjemné atmosféry nejčastěji domácí,se dítěti zhorší dýchání ,vnitřní pláč se vyjadřuje rýmou, která zhoršuje průchodnost jeho nosu a dutin a Eustachovy trubice,která vede do uší.
– na otitidi jako komplikace akutní rýmy můžeme použít homeopatické léky Aconitum napelus, Belladonna, Capsicum annuum, Ferrum phosphoricum, Kalium muriaticum.
– cholesteatom je nepravý nádor
– Autofonie je ozvěna vlastního hlasu

Závěrem lze se stoprocentní jistotou říci, že přednáška na téma Nemoci ORL, byla velmi přínosná a celá se nesla v duchu přátelské atmosféry. A tak to má být.